Reštaurácia je situovaná v príjemnom prostredí pri rieke Nitra. Nachádza sa za obchodným domom Kaufland na Športovej ulici. Je to pracovisko praktického vyučovania v odbore čašník, kuchár, cukrár Strednej odbornej školy na Jesenského ulici č. 1 Nové Zámky. Reštaurácia je rozdelená na jednu veľkú miestnos a tri menšie miestnosti, ktoré slúžia pre zákazníkov. Podávajú sa tu jedlá od 10.00 hod. do 18.00 hod. Okrem širokého sortimentu jedál na objednávku podávame denné menu v hodnote 3,15€, kde si môžete vybrať z troch druhov jedál a polievky.
Ponúkame zákusky upečené v našej prevádzke za veľmi výhodné ceny. Kapacita reštaurácie je: veľká miestnosť 50 miest a tri vedľajšie okolo 20 miest.

Napíšte hodnotenie

Jedlo
Obsluha
Prostredie
Cena
Parkovanie
Publikuje sa
Vaše hodnotenie bolo úspešne odoslané
Vyplňte prosím všetky polia
Martin 29. mája 2018 6:09
Jedlo
Obsluha
Prostredie
Cena
Parkovanie

Bol som tam niekoľkokrát a vždy sa tam s radosťou vrátim. Je vidieť, že študenti sú vedení tým správnym smerom, varia výborne, chutne a obsluhujú ukážkovo.
Obsluha v iných reštauráciach v meste by si mala brať príklad z týchto mladých ľudí.
Ďakujem a držím palce.

Katarina Andrisova 11. apríla 2017 8:17
Jedlo
Obsluha
Prostredie
Cena
Parkovanie

V restauracii Koliba Dolina sme mali kar a boli sme velmi spokojny s chutnym jedlom, obsluhou aj cenou. Personal nam vysiel maximalne v ustrety ohladne nasich poziadaviek Vrelo odporucam.

Juraj Barat 26. októbra 2016 9:26
Jedlo
Obsluha
Prostredie
Cena
Parkovanie

Prijemne prostredie a dobra kuchyna s obsluhou….