Bonté cukráreň-kaviareň ponúka svojim zákazníkom príjemné posedenie v priestoroch interiéru alebo v letných mesiacoch na letnej terase. Ponúkame bohatý výber alkoholických, nealkoholických a miešaných nápojov, nespočetné množstvo maškŕt rôznych druhov a jedinečných brazílskych palaciniek, ktoré nenájdete v širokom okolí. Okrem toho sú Vám k dispozícii tablety s pripojením na internet na spríjemnenie chvíl. Relaxovať možete aj pri výbornej Sicílskej káve Zicaffe a rôznych druhov cocktailov, ktoré Vám pripravia šikovný barmani priamo pod „nočnou oblohou“ ktorú nájdete jedine u nás! Príďte sa k nám zabaviť, dobre si pomaškrtiť, alebo si len tak posedieť s priateľmi pri dobrom víne.

Píjemný kolektív Bonté Vás srdečne privíta v našom jedinečnom podniku. Prajeme vám príjemné posedenie a dobrú chuť… V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok či návrhov na zlepšenie kvality nás neváhajte kontaktovať.

Pripravujeme len tie najlepšie dobroty podľa tradičných aj vynovených receptúr z najkvalitnejších surovín pre Vašu maximálnu spokojnosť. Každodenne sme tu pre Vás, aby sme uspokojili všetky Vaše požiadavky, či už ide o menšie oslavy všetkých typov, ako sú napr. krštiny, birmovky, stužkové slávnosti, promócie alebo svadby. Všetko je len na Vašej fantázii, predstavivosti sa medze nekladú. Našou úlohou je uspokojiť Vaše požiadavky a samozrejme zabezpečiť aj dovoz v rámci Slovenska, Čiech a Maďarska.

Pondelok

07:00 - 22:00

Utorok

07:00 - 22:00

Streda

07:00 - 22:00

Štvrtok

07:00 - 22:00

Piatok

07:00 - 24:00

Sobota

07:00 - 24:00

Nedeľa

08:00 - 22:00