Éra realitiek končí. K predaju nehnuteľnosti už nepotrebujete realitku

Kupovali ste v poslednej dobe nehnuteľnosť? Ak áno, určite poznáte zmätok a neprehľadnosť inzerátov na realitných portáloch alebo na “Bazoši”. Nekvalitné fotografie, z ktorých neviete ako vyzerá predávaná nehnuteľnosť, nejasná lokalita a výrazy ako “treba vidieť!” sú na dennom poriadku.

Tento fenomén však nespôsobujú realitné stránky. Môže za to obchodný model realitných kancelárií (RK). Exkluzívna ponuka nehnuteľnosti prostredníctvom jedinej RK je na Slovensku prakticky neznámy pojem, preto každú nehnuteľnosť predáva niekoľko RK naraz. Keďže však žijú z provízií, musia zabezpečiť, aby ich kupujúci nevedel obísť cez inú RK alebo priamym kontaktom na majiteľa. Jedinou cestou pre RK je, aby predávanú nehnuteľnosť navštívili osobne aj so záujemcom. Ten im navyše podpíše papier o tom, že s nimi konkrétnu nehnuteľnosť navštívil, a tým sa zaväzuje exkluzívne realitnej kancelárii.

V snahe získať čo najviac klientov, RK často zatají presnú polohu objektu aj fotografie, podľa ktorých by ste rozpoznali budovu alebo pozemok a navštívili majiteľa priamo. Je to akoby ste kupovali auto iba na základe fotografií interiéru bez fotografií zvonka. Pôjdete preto na úplne zbytočné obhliadky, ktoré by ste mohli vďaka kvalitným fotografiám a presnej adrese okamžite vylúčiť. Navyše je dohadovanie obhliadok cez tri osoby zdĺhavé.

Pôvodným zmyslom RK bolo zhromažďovanie ponúk nehnuteľností a ich následné ponúkanie potenciálnym kupcom podľa ich požiadaviek. Túto funkciu však už prevzali realitné portály. RK naďalej zastrešujú dokumentáciu a fotografovanie ponúk či právne poradenstvo. Trh je však už realitnými kanceláriami presýtený, a ak majiteľ predáva prostredníctvom viacerých RK, musí venovať svoj čas viacerým realitkám.

Majiteľ má teda dve možnosti: využiť služby RK, alebo predať nehnuteľnosť svojpomocne. Obe možnosti majú svoje nevýhody.

Rozhodli sme sa tento problém vyriešiť úplne novou formou predaja nehnuteľností, a to nasledovne:

Majiteľ predávajúci svoju nehnuteľnosť nám zavolá na tel.č. 0948 948 882. Navštívime ho s profesionálnym fotografom, zdokumentujeme nehnuteľnosť a vytvoríme 3D pôdorys. Ponuku zverejníme na viacerých portáloch, na vlastnej stránke a na Facebooku s priamym kontaktom na predávajúceho. Predávajúcemu poskytneme praktické rady ako postupovať pri predaji.

Každý zákazník zároveň získa zľavu 100 EUR u vybraných právnikov na kompletné právne služby a prepis nehnuteľnosti po predaji.

Naše služby poskytujeme za jednorázový poplatok, ktorý platí predávajúci. Žiadne ďalšie záväzky alebo provízie si nenárokujeme. Cenu nehnuteľnosti určuje samotný predávajúci. Záujemcovia kontaktujú predávajúceho priamo bez účasti tretej strany.

Už vás nebaví zbytočné platiť provízie, strácať čas a energiu? Zavolajte nám. S nami zvládnete proces predaja bez problémov. Navyše za zlomkovú cenu v porovnaní s ostatnými možnosťami v meste.

Tešíme sa na spoluprácu. Len s vami môžeme inovovať.

Pre viac informácií o našej činnosti a recenzie na naše služby nájdete na www.priamereality.sk a na Facebooku https://www.facebook.com/PriameReality/

Naše služby sú komplexné, no cieľ je jednoduchý: ušetriť Vám alebo Vašim známym nielen peniaze, ale aj čas a energiu pri predaji nehnuteľnosti.