Kapela NO ONE

Zakladajúcimi členmi kapely boli Michelle Sambora a Vlado Mruz, dvojica bývalých účastníkov televíznej šou. Najprv vzniklo duo a postupným pridávaním dalších členov sa dopracovali ku kapele s názvom NO ONE.

V júni 2015 sa Michelle a Vlado dohodli, že začnú hrávať akustické cover verzie. Neskôr sa k nim pridal bubeník a vznikla vtedy kapela s názvom TRYO. V tejto zostave fungovali približne rok. Začiatkom minulého leta k sebe zobrali aj basgitaristu Mareka, s ktorým sa kapela premenovala na NO ONE. Pod týmto menom fungujú dodnes. Niekedy koncom augusta 2016 narazili na gitaristu Tibora a klaviristu Adama. Spolu s vytvorením zoskupenia, ktoré nebude hrať len cover verzie, sa zmenil aj post jedného dnes už bývalého člena kapely, ktorého nahradil bubeník Marián.

Spolupracujú so slovenským producentom Tomášom Kmeťom, ktorý pozdvihol mnohé kapely na miesta, kde sú dnes. Sú to napríklad Desmod, Horkýže Slíže, Gladiátor a mnohí další… Výhodou oproti iným zoskupeniam je, že v nej figurujú dvaja speváci. Táto pop-rocková slovenská začínajúca kapela vydala svoj debutový album s názvom Cesta ku hviezdam. Krst albumu sa konal 17.decembra 2016 v KD Továrniky. Okrem kapely NO ONE vystúpili aj krstitelia Gladiátor a kapela VOLUME. Na albume bude vlastná tvorba zakladajúcej členky Michelle. Pilotným singlom je pieseň Na chvíľu, ktorá je dostupná spolu s pár ďalšími skladbami na YouTube. Sú to skladby Milujem, Amorov šíp a Nebezpečná hra.